Business Intelligence/Data Visualization Analyst

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-347308
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se nový Business Intelligence Analytik, který bude součástí našeho nově založeného Data Science týmu, zodpovědného za shromažďování, čištění, klasifikaci a těžbu dat.

Bude vytvářet pokročilé analytické vizualizace, přehledné datové zprávy, které pomohou podpořit rozhodování pro nákup různých technologií a dalších.

Bude také spolupracovat s vědci v oblasti dat při vývoji modelů a pokročilých řešení pro analýzu dat a identifikovat optimální přístupy k vizualizaci výstupů.

Dále spolupracuje i s vývojáři softwaru při navrhování architektury potřebné pro podporu vizualizačních aplikací.

Tento analytik může sedět na naší pobočce v Ostravě nebo v Praze.

Náplň práce:

  • Návrh, tvorba a implementace pokročilých vizualizací
  • Návrh reportů, které představují obchodní příběhy v datech
  • Zapojení se do analýzy s obchodními partnery, abyste porozuměli obchodním potřebám a převedli požadavky do pokročilých vizualizačních návrhů a udržitelných nástrojů
  • Spolupráce s datovými vědci na porozumění modelům a pokročilým analytickým řešením a identifikaci optimálních přístupů k vizualizaci a vytváření dynamických výstupů
  • Spolupráce s vývojáři softwaru na návrhu architektury potřebné pro podporu vizualizačních aplikací

Naše firma je přední světový poskytovatel informací o trhu, poradenských služeb a akcí pro trhy informačních technologií, telekomunikací a spotřební techniky.

Pomáhá IT profesionálům, obchodním manažerům a investiční komunitě při rozhodování o nákupu technologií a obchodní strategii na základě faktů.

Celá naše skupina má více než 1100 analytiků a poskytuje globální, regionální a místní znalosti o technologických a průmyslových příležitostech a trendech ve více než 110 zemích po celém světě.

Požadavky
  • Bakalářský titul nebo ekvivalent v oboru matematika, informatika, statistika nebo správa informací
  • 2+ let zkušeností s vizualizací, analýzou nebo funkcemi dat souvisejícími s inteligentními obchodními problémy
  • Ovládat Python, Seaborn, Django, Plotly, Matplotlib, D3.js, JavaScript, HTML / CSS
  • Používat nástroje vizualizace dat, jako jsou Power BI, Tableau a Qlik Sense
  • Mít praxi s analýzou ve spojení s nástroji pro vizualizaci dat, schopnost odhalit a sdělit příběh komplexních dat ve vizuální podobě
  • Schopnost pracovat samostatně a plnění úkolů přesně a včas
  • anglické komunikační dovednosti jak slovní, tak písemné
Benefity
  • týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • 3 dny placeného zdravotního volna
  • Multisport karta
  • Home Office
  • Stravenky 100 Kč
  • Flexipasy od Sodexo 1000 měsíčně