BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
18-23-391862
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Budování dlouhodobých vztahů, pochopení potřeb klienta, vzájemná důvěra. Možná to zní jako klišé, ale obchod se jinak dělat nedá. Pokud to cítíte stejně a chcete s navazováním nových obchodních vztahů ve své kariéře dále pokračovat, ozvěte se nám.

Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu na pozici BUSINESS DEVELOPMENT REPRESENTATIVE.

Co u nás budete dělat?

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Cold calls
  • Péče o stávající klienty, rozšiřování obchodních příležitostí u stávajících klientů
Požadavky

Min. 3 roky zkušeností na obchodní pozici v sektoru služeb

Skvělé prezentační dovednosti

Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Tah na bránu a ochotu učit se novým věcem

Komunikativní znalost AJ (vedení jednání v AJ)

ŘP sk.B, aktivní řidič

Benefity

4 dny volna nad rámec zákonné dovolené

Příspěvek na stravování

Cafeterie

Multisport karta

Příspěvek na penzijní/životní pojištění (po dvou odpracovaných letech)

Pružná pracovní doba, možnost práce z domu

Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely