Business Development Manager pro oblast zpracování a prodeje vodíku

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
8-23-350368
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti s letitou historií, v samotném srdci města Ústí nad Labem, otevíráme novou pozici Business Development manažera pro oblast zpracování a prodeje vodíku. Hledáme kvalitního a zkušeného odborníka v tomto segmentu.

Konkrétně budete zodpovídat za:

  • Identifikaci a rozvoj obchodních příležitosti společnosti.
  • Aktivní vyhledávání nových potenciálních partnerů
  • Kvalifikovaný odhad krátkodobého i dlouhodobého obchodního potenciálu v tomto segmentu
  • Přípravu obchodních plánů a marketingové strategie.
  • Realizaci plánů a strategie a koordinaci interních aktivit k jejich naplnění napříč strukturou firmy.
  • Příprava obchodních nabídek, vyjednávání se zákazníky a partnery
  • Průběžné vyhodnocování a reportování výsledků a plnění plánu vzhledem k situaci na trhu.
  • Spolupráci s ostatními odděleními a provozy společnosti
Požadavky

Požadavky na kandidáta:

  • VŠ/SŠ obchodního nebo technického zaměření
  • Znalost trhu a kontakty v oblasti vodíkové technologie a prokazatelné zkušenosti

v oblasti business developmentu – praxe alespoň 5 let

  • Orientace na výsledek, obchodní duch
  • Prezentační dovednosti, komunikativnost, samostatnost
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost angličtiny slovem i písmem
Benefity

Kandidátovi nabízíme:

  • Perspektivní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Mzdu 50 – 60.000 Kč dle zkušeností
  • Služební vozidlo i soukromému užití
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Mobilní telefon, notebook
  • Zvýhodněné stravování
  • Příspěvek na dopravu v případě dojíždění z větší vzdálenosti
  • Možnost rodinné rekreace v Krkonoších