BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER | IT řešení | Veřejný sektor

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
19-23-378473
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený obchodník prodávající IT řešení (SW/HW)?

Máte zkušenost s prodejem primárně v oblasti veřejné správy?

Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak jste to právě Vy, koho hledáme!

Pro našeho klienta, společnost poskytující kompletní IT řešení, obsazujeme pozici: SENIOR BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

popis pozice:

  • vytváření nových akvizic a prodej IT řešení ve veřejné sektoru (ministerstva, státní správa, úřady apod.)
  • společně se Solution architekty vytvářet IT řešení na míru
  • vytváření nabídek
  • reporting managementu
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • kontakty ve „velké“ státní správě (ministerstva a podřízené organizace) - decision makers
  • zkušenosti s prodejem IT řešení (SW/HW)
  • zkušenost s veřejnými zakázkami
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek
  • drive, nebát se velkých úkolů
  • ŘP sk. B
Benefity
  • bonusový systém
  • služební automobil i k soukromým účelům nebo příspěvek na provoz soukromého vozidla
  • flexibilní pracovní doba, možný homeoffice
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kurzy anglického jazyka
  • Školení
  • Certifikace
  • Příspěvek na dopravu
  • Pružná pracovní doba
  • Multisport karta