BUSINESS CONTROLLER | FMCG | motivující mzda a seniorní role

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-7-405493
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte stabilní praxi v business analýze nebo finančním controllingu v mezinárodní společnosti? Hledáte samostatnou a odpovědnou seniorní pozici? Chcete se podílet na komplexních finančních úkolech od datové analýzy až po prezentaci výsledků boardu?

Čeká Vás:

  • Finanční plánování a vyhodnocování finančních výsledků
  • Budgeting, optimalizace nákladů a tvorba nákladových kalkulací
  • Analýza hospodaření a výkonnosti podniku
  • Finanční analýza a příprava finančních výkazů
  • Kontrola a analýza uzávěrek společnosti
  • Reporting
  • Možnost podílet se na rozvoji a zlepšování procesů
Požadavky
  • Stabilní praxe v oblasti finančního/business controllingu - 5 let a více
  • Znalost finančních procesů
  • Zkušenost z mezinárodní společnosti
  • Plynulá písemná i mluvená znalost AJ i ČJ
  • Velmi pokročilá znalost MS Office - zejména Excel
  • Zkušenost se SAP výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční finanční bonus
  • Možnost práce z domova 2 dny v týdnu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • Sick days
  • Kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu