Business Analytik

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339219
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti Bussiness Analytika a ještě k tomu si dovedeš představit pracovat v oblasti payments?

Hledáme zkušeného BA do bankovní sféry!

Co bude tvým úkolem:
- analýza, vývoj, testování a implementace systému platebního styku
- zajištění uživatelské podpory a zajištění denního provozu aplikací
- vedení samostatných projektů včetně dokumentace

Více informací u mě, tak se přihlaš!

Požadavky

- orientace v oboru ICT a bankovnictví
- alespoň malá zkušenost v projektové oblasti
- velmi dobrá znalost MS Office, MS SQL (jednoduché selekty)
- znalost angličtiny na komunikativní úrovni

- zkušenost v oblasti payments jsou výhodou

Benefity

- 25 dnů dovolené
- 10 sick days
- stravenky v hodnotě 100 Kč (55 Kč doplácí zaměstnavatel)
- bodový benefitní systém cafeterie
- vzdělávání (hard skills, soft skills) a stím spojená možnost růstu
- příjemné pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností
- bezpečné parkování Vašeho motocyklu nebo jízdního kola v budově zdarma
- jídelna přímo v budově