BRUSIČ - OTROKOVICE (13. plat, 25 dní dovolené, bohatý benefitní program)

Plný úvazek
Mzda
150 - 180 Kč
Referenční číslo
10-21-330687
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chybí vám v práci 13.plat? Výdělky od 150,-Kč/h? 25 dní dovolené?

V tom případě by vás mohla zajímat tato pozice.

Místo výkonu práce je v OTROKOVÍCÍCH (prům Zona Napajedla).

Čekalo by vás:

  • ovládání portálových brusek o rozměru až 1000 x 7000 mm
  • měření hotových kusů pomocí měřidel, šuplery a dalších pomocných nástrojů
  • zaškolení je samozřejmostí
Požadavky
  • manuální zručnost
  • výhodou zkušenosti ze strojírenské dílny či výroby
Benefity
  • 13.plat
  • příplatky: za přesčas, sobotu a neděli ve výši 30% (noc za 15%)
  • 25 dní dovolené
  • stravenky SYAS (EXIT Group) v hodnotě 105 Kč/den
  • pracovní oděvy včetně praní a obuv