BRIGÁDNÍK NA INVENTURU TECHNIKY - cestování po celé ČR

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-1-358853
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte časově flexibilní brigádu a rádi cestujete? Jste pečliví a umíte pracoval s MS Excel? Pak tu máme nabídku přímo pro Vás!

Sháníme brigádníka, který by během jednoho měsíce objel naše pobočky v rámci ČR a provedl inventuru technického vybavení. Kdy se rozhodnete vyrazit a kam, je čistě na Vás, odhadem by Vám objíždění poboček mělo zabrat 10-11 dní, po kterých budou následovat další 3 dny na naší pražské pobočce, během kterých budete ukládat získaná data.

Náplní práce tedy bude:

  • štítkování techniky
  • zapisování dat
  • svoz starých zařízení

LOKALITA: Praha + celá ČR

MZDA: 150 Kč/hod

ČAS: v průběhu září nebo října

Požadavky
  • znalost českého jazyka
  • alespoň základní zkušenosti s MS Excel
  • pečlivost
  • samostatnost
  • ŘP sk. B + vlastní automobil výhodou (náklady na cestu proplácíme), případně je možné cestovat i s využitím veřejné dopravy
Benefity
  • naprostá flexibilita v plánování práce
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost cestovat po celé ČR