Brigáda v Modřicích

Druh pozice
Brigáda
Mzda
120 Kč
Referenční číslo
3-18-351361
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás učit se novým věce a nedělá Vám problém přiložit ruku k dílu? Tak čtěte dál!

Do celosvětově fungující výrobní firmy s pobočkou v Modřicích hledáme brigádníka na manuální výpomoc. Jde o velice zajímavou, pestrou brigádu a na všechno Vás zaučíme.

Vaší náplní práce bude například

  • obsluha jednoduchých strojů
  • balení i práce ve skladu
  • pomoc při výrobních procesech a další
Požadavky
  • manuální zručnost (manipulace s materiálem)
  • zkušenosti ze skladu výhodou
  • spolehlivost a zodpovědný přístup!
  • pravidelnost v docházkách
  • aktivní přístup
  • výhodou je, že Vás naučíme nejrůznější manuální činnosti, které do budoucna určitě oceníte
  • nejde o stereotypní práci
  • na směnách se domluvíme, nejčastěji bychom potřebovali na ráno
  • možnost kariérního růstu
  • dlouhodobá spolupráce

V případě zájmu, zašlete svůj životopis.