Brigáda v marketingu - 145 Kč/hod

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
145 Kč
Referenční číslo
13-19-375446
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste studentem magisterského programu VŠ se zaměřením na ekonomiku, marketing nebo podnikové řízení? Domluvíte se plynule anglicky a můžete pracovat 20 hodin týdně? Pak čtěte dále!

Do mezinárodní společnosti zabývající s výrobou krmiva hledáme nového kolegu na pozici Marketing/Sales Trainee.

Náplň práce:

  • analýza prodejních dat
  • zpracování plateb
  • aktualizace reportů
  • příprava prezentací
  • spolupráce při uvádění nových produktů na trh
  • případné vedení vlastních projektů

Nástup: ihned

Lokalita: Praha - Karlín

Mzda: 145 Kč/hod

Požadavky
  • Studentem magisterského programu VŠ se zaměřením na ekonomiku, marketing nebo podnikové řízení.
  • Český jazyk - rodilý mluvčí, anglický jazyk - plynulý
  • pokročilá znalost MS Excel
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • samostatnost
Benefity
  • smlouva DPČ na 1 rok (s možností prodloužení)
  • moderní dog friendly kanceláře v centru Prahy
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost budoucí spolupráce na plný úvazek