BRIGÁDA - SBĚR DAT, 140 Kč/hod., 20 h/t.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
13-6-359981
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte dlouhodobou brigádu?

Komunikujete rádi s lidmi?

Nevadí Vám práce po telefonu, ale nechcete nabízet žádné produkty?

Pak nám zašlete životopis a reagujte na pozici BRIGÁDA - SBĚR DAT ještě dnes!

Pozice je vhodná i pro DŮCHODCE a RODIČE NA RODIČOVSKÉ DOVOLENÉ.

Vaší náplní práce bude:

  • Kontakt s klienty
  • Kontrola kontaktních informací v databázi
  • Zjištění potřebných informací
  • Přepis a kontrola dat
  • Práce na PC

Nástup: ihned

Pracovní doba: flexibilní, 20 hodin týdně (Po-Pá, v čase 8:00-15:00)

Smlouva do konce roku 2020 s možností prodloužení.

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Platové ohodnocení: fixní mzda 140 Kč/hod.

Požadavky
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Minimálně pasivní znalost AJ (školení, dokumenty v AJ)
  • Časová flexibilita
  • Příjemné vystupování
  • Komunikační dovednosti
Benefity
  • Praxe v mezinárodní společnosti
  • Flexibilní pracovní doba vhodná i pro rodiče na rodičovské dovolené a důchodce