Brigáda PO- PÁ - ranní směna

Druh pozice
Brigáda
Mzda
105 Kč
Referenční číslo
3-19-346403
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte kratší brigádu na pár měsíců? Vyhovuje Vám práce v menším kolektivu a máte to kousek do Modřic? Pak čtěte dál!

Hledáme brigádníky do výroby, kde vaší náplní práce bude:

  • velmi snadná práce jako kontrola optických kabelů a kabelových svazků
  • vizuální kontrola a očištění komponentů

Směna je vždy ranní (6:00-14:30), PO - PÁ.

Jedná se o pracovní poměr na dohodu o pracovní činnosti.

Požadavky
  • schopnost rozeznat barvy
  • a především časová flexibilita:

dojít opravdu každý den od pondělí do pátku

schopnost odpracovat cca 2 měsíce, s docházkou každý den

  • NÁSTUP od 15.1.2020
Benefity
  • zajímavé finanční ohodnocení - 105 Kč/hod.
  • ranní směna PO - PÁ
  • příjemné, klimatizované pracovní prostředí
  • nástup ihned