BRIGÁDA NA RECEPCI 25.-28.3., 170 Kč/hod

Druh pozice
Brigáda
Mzda
170 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-1-406512
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do společnosti působící v oblasti financí hledáme kandidáta/ku na zástup na recepci v termínu 25.-28.3.2024. Jste k dispozici celé čtyři dny na 8 hodin denně? Pak nám neváhejte poslat svůj životopis!

Pracovní doba:

8:00 - 17:00 nebo 10:00-19:00 - dle domluvy.

Náplň práce:

  • přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • předávání vzkazů od volajících
  • přijímání návštěv a klientů
  • příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)
  • objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
  • drobná administrativní výpomoc dle potřeby

MZDA: 170 Kč/hod

LOKALITA: Praha 1 (Náměstí republiky)

Požadavky
  • preferujeme studenty/ky VOŠ/VŠ
  • velmi dobrá znalost angličtiny podmínkou
  • alespoň krátkodobá předchozí praxe na firemní recepci podmínkou
  • dobrá znalost MS Office, Outlook
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
Benefity
  • motivační finanční ohodnocení