BRIGÁDA NA RECEPCI 20.-31.12., 150 Kč/hod.

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-19-340940
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte krátkodobou příležitost přivýdělku okolo Vánočních svátků? Pošlete nám svoje CV!!

V současné době hledáme pro logistickou společnost recepční na tento termín:

20.12. - zaučení dle časových možností
23.12.
30.12.
31.12.

Pracovní doba: 8:30-17:00, 31.12. pouze do 13:00

Pracovní náplň je především uvítání příchozích návštěv, spojování telefonických hovorů, vyřizování vzkazů, zajištění taxíků, zapisování pošty, zajištění kurýrů.

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Požadavky

* ideálně VŠ student/ka
* dobrá úroveň anglického jazyka slovem i písmem
* zkušenost z recepce či administrativy výhodou
* schopnost samostatné práce
* příjemné vystupování

Benefity

* mezinárodní prostředí