BRIGÁDA na RECEPCI, 10 hodin týdně, 150 Kč

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 Kč
Referenční číslo
13-1-348773
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete získat zkušenost z firemní recepce? Můžete docházet 10 hodin týdně převážně od 16:00 do 18:00? Pokud odpovídáte ano, zašlete nám svůj životopis na brigádu na recepci.

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu recepce
  • Přijímání a odesílání zásilek messengerem
  • Uvítání návštěv
  • Vyřizování pošty a emailů

Platové ohodnocení: 150 Kč/hod

Pracovní doba: flexibilně 10 hodin týdně (alespoň 3 dny v týdnu od 16:00 do 18:00)

Lokalita: Praha 4 Novodvorská

Požadavky
  • Časová flexibilita - alespoň 3 dny v týdnu docházet od 16:00 do 18:00
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny (především písemnou formou)
  • Milé a profesionální vystupování
  • Dynamická a aktivní osobnost
  • Zkušenost ze zahraniční firmy velkou výhodou
Benefity
  • Zkušenosti na firemní recepci