BRIGÁDA - ADMINISTRATIVA S NĚMČINOU, 150 - 180 Kč/hod.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
150 - 200 Kč
Referenční číslo
13-1-375483
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pro motivované kandidáty, kteří hledají práci v administrativě a domluví se německy. Jste to Vy? Dejte nám o sobě vědět a brzy se s Vámi spojíme.

Náplň práce:

  • administrativa smluv pro německé klienty
  • práce v systému SAP (tvorba smluv, jejich opravy a fakturace)
  • podpora pro německé klienty
  • spolupráce s AfterSales oddělením

Aktuálně jde o zaměstnání na home office.

Nástup: ihned

Úvazek: 20 - 40 hodin/týdně

Spolupráce: lze jak na HPP, tak i DPČ. Smlouva na dobu určitou (do konce září, možnost prodloužení).

Požadavky
  • možnost docházet 20 hod/týdně
  • znalost německého jazyka min. na úrovni B1
  • zkušenost s administrativou a nebo zákaznickým servisem
  • uživatelská znalost PC
  • SAP výhodou
Benefity
  • možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • další benefity
  • nové moderní pracoviště v Praze na metru B