Brand Specialist

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-19-357761
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš nastartovat svou marketingovou kariéru v FMCG?

Jsi absolvent marketingu, potravinářství nebo hotelovky?

Nechceš sedět jen v kanceláři?

Pokud ano, tak neváhej a čti dál!

Co budeš dělat?

  • Kompletní zodpovědnost za svěřené produktové kategorie/značky a projekty v oblasti food service.
  • Starost o stávající produkty, ale také spolupráce na vývoji nových produktů.
  • Mapovat trh - konkurence, zákazníci.
  • Komunikace napříč odděleními společnosti - zejména se sales oddělením.
  • Rozvoj komunikace v rámci kategorie.
Požadavky

Kdo jsi?

  • SŠ vzdělání (ideálně potravinářství, hotelová škola) nebo absolvent marketingu
  • ŘP. sk. B je podmínkou - budeš 1 - 2x za dva týdny cestovat
  • Kladný vztah ke gastru, kulinářství a marketingu
  • Skvělé komunikační a prezentační dovednosti - budeš jednat napříč odděleními a někdy bude potřeba se prosadit
  • Pokud už máš 1 - 2 roky zkušenosti z brand/product marketingu, food service atp., budeš kandidát č. 1
  • Praxe v FMCG výhodou
  • AJ je výhodou
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Roční bonus
  • Auto i pro soukromé účely
  • Možnost občasné práce z domova
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti