Brand Specialist

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-19-349147
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pohybuješ se alespoň dva roky v oblasti brand/trade marketingu v FMCG společnosti?

Chceš v práci používat angličtinu?

Máš zájem pracovat pro jednu z předních tabákových společností?

Pokud na všechny otázky můžeš odpovědět ano, tak prosím pokračuj ve čtení.

Co Tě čeká na této pozici?

  • Budeš pravou rukou Brand Managera.
  • Budeš mít na starosti drobné kampaně, takže se můžeš kreativně realizovat.
  • Zastřešení BTL aktivit.
  • Podílení se na vytváření brand a trade strategie.
  • Práce se svěřeným budgetem, za který budeš spoluzodpovědný/á.
  • Komunikace s obchodním oddělením.
  • Zadávání objednávek v ERP systému.
Požadavky

Budeš se nám líbit, pokud:

  • se domluvíš anglicky (komunikace s výrobními závody v zahraničí, komunikace s vedoucím marketingu, který je Francouz atp.)
  • máš praxi v brand/trade marketingu MIN. 2 ROKY a to v FMCG oblasti
  • máš pokročilou znalost Excelu (kontingenční tabulky, funkce atp.)
  • jsi loajální a hledáš stabilní místo, kde se v budoucnosti můžeš kariérně posunout třeba na pozici Brand Managera
  • pošleš CV v angličtině
Benefity
  • Roční bonus 7,5 %
  • 25 dnů dovolené
  • 3 dny ředitelské volno
  • 20 sick days
  • 100 Kč stravenky
  • Flexibilní pracovní doba 9 - 15 hod.
  • Penzijní připojištění ve výši 3 %
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Mobilní telefon neomezený
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příležitostně Home Office
  • Smlouva na dobu neurčitou