BRAND MANAGER | auto i soukr. využití

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 95 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-19-400109
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s brand/product managementem? Jsi kreativní? Jsi stratég?

Pokud jsi studnice nápadů a zároveň si rozumíš s reporty a čísly, pak jsi zde správně! Aktuálně totiž hledáme kandidáta/kandidátku na pozici BRAND MANAGER pro našeho významného klienta, který na českém i mezinárodním trhu působí již po staletí v oblasti farmacie.

Čím se na této pozici staneš?

  • Vztyčnou osobou při tvorbě marketingové strategie své svěřené produktové řady.
  • Budeš určovat rozvoj produktů a návrh marketingové strategie při uvedení nových produktů na trh.
  • Budeš komunikovat s výrobou ohledně produktové řady.
  • Budeš jedna ruka s obchodními reprezentanty.
  • V pravidelných intervalech si budeš dělat průzkum, zda je tvá marketingová strategie účinná v praxi. Zároveň tě neminou ani analýzy trhu a konkurence.
  • Svůj svěřený budget na marketingové aktivity budeš přerozdělovat dle nejlepšího vědomí a svědomí
  • Čeká tě tým, který má na starosti zajímavé produkty, které můžou dosahovat až mezinárodního měřítka a společně tak budete dosahovat nádherných výsledků.

Rozhodně se nudit nebudeš!

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s product/brand managementem min. 3 roky
  • Zkušenosti z oblasti segmentu farmacie
  • AJ plynulá komunikativní (denní využití, mezinárodní prostředí)
  • ČJ plynulá komunikativní
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní sick days
  • automobil i k soukromému využití
  • příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok
  • životní a penzijní pojištění
  • karta Multisport
  • finanční bonus