BOZP SPECIALISTA

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
32 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
8-4-395053-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jako specialista na prevenci havárií (BOZP):

  • odpovídá za úplnost a správnost právních předpisů a jiných požadavků v oblasti bozp do interní legislativy společnosti
  • koordinuje činnosti v oblasti bozp
  • kontroluje dodržování BOZP na pracovišti
  • zajišťuje zpracování a aktualizace legislativou předepsané bezpečnostní dokumentace (Bezpečnostní zpráva, Plán fyzické ochrany objektu, Vnitřní havarijní plán ..), včetně zajištění jejich schvalovacího procesu
  • komunikuje s institucemi, orgány státní správy, samosprávy, kontrolními a dozorovými orgány
  • zajišťuje/provádí hodnocení výrobních procesů z hlediska provozní bezpečnosti

spolupracuje na projektech nových investičních záměrů z hlediska havarijní prevence a provozní bezpečnosti

  • vypracovává odborná stanoviska/posouzení
  • šetří průběh a analyzuje příčiny neshod, nehod
  • Navrhuje opatření k minimalizaci potíží
Požadavky
  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • orientace v oblasti chemických technologií a procesů nebo příbuzných výrob výhodou
  • AJ na úrovni B2
  • praxe, nejlépe v oboru chemické výroby, provozní bezpečnosti nebo projekce technologií výhodou
  • základní znalost zákona č. 224/2015 Sb., o PZH a navazující legislativy výhodou

odborné znalosti a praktické zkušenosti s metodami analýz a hodnocení rizik (provozní bezpečnosti) technologických celků (účast v HAZOP nebo obdobném týmu) výhodou

  • znalost MS Office
  • zkušenosti s krizovým řízením výhodou
  • vhodné i pro absolventy - ohodnocení dle seniority
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba s pevnou složkou
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce
  • zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru
  • odborný rozvoj zaměstnanců, jazykové kurzy
  • příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search