BANKÉŘ/KA | UHERSKÝ BROD

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-3-388579-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi komunikativní, energický/á a máš rád/a práci s lidmi? Baví tě hledání optimálních řešení, která však nejsou nijak nátlaková, ale zaměřená na reálné potřeby klienta? Pokud jsi empatický/á a chceš se stát odborníkem na finance, jsi na správném inzerátu!

Co bude tvou náplní práce?

  • Komunikace s lidmi a budování svého portfolia
  • Administrativa spojená s péčí o klienty
  • Poradenství ve finanční oblasti a bankovních produktů
  • Komunikace a koordinace aktivit napříč společností
  • Zjišťování potřeb klientů a jejich blízkých
  • Práce v interním systému

A co tě čeká? Moderní prostředí s možností kariérního růstu!

Požadavky

Co musíš splňovat?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Bez moderních technologií se neobejdeš - znalost práce na PC, mobilu, tabletu apod. nutná!
  • Zkušenost s prodejem či zákaznickým servisem
  • Komunikativní, sympatická osobnost s příjemným vystupováním
Benefity

Benefity:

  • Finanční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • 12 dní osobního volna
  • Stravenky
  • Cafeterie (až 10 000 Kč/ročně)
  • Multisport karta
  • Slevy na produkty
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Zvýhodněné služby a výrobky našich partnerů
  • Další vzdělávání v oblasti financí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce