BACKOFFICE MANAGER | V PÁTEK DOMŮ V PŮL DRUHÉ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-1-396617
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do mladé a stabilní firmy hledáme Backoffice managera. Domluvíte se německy a máte základní zkušenosti s účetnictvím? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis!

Co by Vás na této pozici čekalo:

  • fakturace, správa bankovních účtů, příprava podkladů pro účetní
  • komunikaci s inkasní agenturou
  • správa docházky, příprava mezd pro externí firmu
  • reporting vedení
  • řešení klientských požadavků a další činnosti spojené s chodem celého backoffice oddělení

V pátek se můžete těšit na pracovní dobu pouze do 13:30!

Požadavky
  • zkušenosti s fakturací a přípravou plateb
  • zkušenosti z obdobných pozic (backoffice manažer, asistent)
  • znalost němčiny, alespoň úroveň B1
Benefity

Mobilní telefon

Notebook

Stravenky/příspěvek na stravování

Vzdělávací kurzy, školení

Občerstvení na pracovišti

Možnost občasné práce z domova

Možnost napracovat si hodiny

Sleva na firemní výrobky/služby