BACK OFFICE SPECIALIST, až 45 000 Kč, Praha

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
13-1-375357
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás administrativa? Máte zkušenosti se zajišťováním chodu kanceláře? Dorozumíte se anglicky?

Tak nám pošlete Váš životopis!

Vaší náplní práce na pozici BACK OFFICE SPECIALIST bude:

  • nákup kancelářských potřeb a správa kancelářského vybavení
  • zajištění informací o výrobcích a propagačních materiálů pro dealery
  • řešení požadavků od zákazníků a dealerů
  • organizace faktur CZ a SK a jejich zasílání, zajištění překladů různých materiálů
  • příprava osvědčení o identifikaci vozidla a obdobných dokladů
  • spolupráce s marketingovým oddělením v úkolech, které vyžadují sběr dat, sociální média,

eventy a jiná setkání

  • správa docházky zaměstnanců kanceláře

Nástup: ihned

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč - dle zkušeností

Lokalita: Praha 7

Smlouva: do konce roku, poté prodloužení

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z administrativy
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz skupiny B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hodin/den
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení