Back office Specialist

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 36 000 Kč
Referenční číslo
19-1-366817
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš nerad/a rutinu a chtěl/a bys mít akční práci, kde je každý den jiný?

Chceš být součástí velmi zajímavé rostoucí společnosti se super kolegy?

Chceš se rychle kariérně posouvat a využívat při své práci angličtinu?

Ano? tak se neváhej přihlásit na pozici "Back Office specialist"

A co bude Tvou náplní práce?

  • Vytváření dokumentací, podkladů, zpracování úkolů v interním systému
  • Denní komunikace se zákazníky + jejich podpora
  • Vyřizování objednávek, řešení reklamací a nejasností
  • Úzká spolupráce s ředitelem, manažery a obchodními zástupci, marketingovým oddělením a vedením v zahraničí
  • Účetní agenda - faktury přijaté + vydané, platby, vyúčtování, cestovní náhrady..
  • Mnoho dalšího

Nástup: 1.6.2021/ Dohodou

Mzda: Dle zkušeností

Lokalita: Praha centrum

Požadavky
  • Vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Dobrá znalost MS Office
  • Zkušenost na administrativní pozici, komunikací se zákazníky
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka - komunikace na denní bázi
  • Perfektní komunikační dovednosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • jazykové kurzy, školení
  • příspěvek na kulturu/sportovní aktivity
  • multirport karta