Back Office podpora kanceláře

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
16-1-355605
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě administrativa a organizace chodu kanceláře? Pokud ano, máme pro tebe příležitost ve švýcarské strojírenské firmě s pobočkou v Brně. Do týmu 30 kolegů hledáme posilu, která převezme kontrolu nad organizací a chodem kanceláře.

Co konkrétně budeš mít na starosti?

  • zajištění režijního běhu společnosti
  • kontrola a zpracování faktur, cestovních příkazů a časem i podkladů pro mzdy
  • zajištění návštěv, případné objednávky ubytování pro kolegy a občas i komunikaci s jinými pobočkami
  • objednávky kancelářského vybavení, kávy a dalších důležitých věcí, které nám usnadňují a zlepšují každý pracovní den :)
Požadavky
  • smysl pro systematičnost a pečlivost, přátelská osobnost, která má ale věci ráda v pořádku
  • znalost MS Office (Word, Excel), formátování ve Wordu pro tebe není problém a ani kontingenční tabulka v Excelu by neměla být neznámým pojmem
  • komunikace probíhá z 90 % v češtině, ale občas je potřeba vykomunikovat i něco v zahraničí, a na to budeš potřebovat angličtinu
Benefity
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem 9 - 14 hod.
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu v hodnotě 1000 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • hrazené lekce AJ