BACK OFFICE MANAŽER/KA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 48 000 Kč
Referenční číslo
19-1-397606-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z back office, jste proaktivní a nebojíte se komunikace s kolegy ze zahraničí?

Hledáme posilu na pozici BACK OFFICE MANAŽER/KA

Co bude náplní Vaší práce?

  • Komunikace s partnery a zákazníky
  • Komunikace s externím skladem a centrálou
  • Podpora obchodního týmu (prezentace a reporty)
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Vyřizování reklamací od klientů
  • Znalost produktů firmy

Nástup: Ihned

Lokalita: Jesenice u Prahy

Požadavky
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost anglického jazyka B1
  • Znalost systému Pohoda (je možná znalost i jiného informačního systému)
  • Znalost základů účetnictví - vzdělání ekonomického směru je výhodou
  • Znalost MS Office (PowerPoint, Excel)
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Proaktivní přístup
  • ŘP skupiny B
  • Po zapracování je zde možnost účasti na klientských akcích, na rozvoji produktů a marketingu společnosti.
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2000 Kč/měs na penzijní pojištění po zk. době
  • Stravenky
  • Pracovní doba je od 8 - 16.30
  • Bonusy dle osobních výsledků a výsledků společnosti.