BACK OFFICE Asistent/ka s francouzštinou

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
16-1-362549
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro severskou společnost, která je specialistou ve výrobě a konstrukci herních a sportovních zařízení pro všechny věkové skupiny, hledáme nováčka do týmu zákaznického servisu na pozici Back Office Asistent/ka s francouzštinou pro oddělení logistiky.

Jaké budou Tvé úkoly?

  • zadávání požadavků do systému
  • zpracování objednávek, fakturace
  • každodenní kontakt se zákazníky a dodavateli, řešení požadavků
  • podpora kolegů ve Francii
  • spolupráce s technickým oddělením a oddělením logistiky
Požadavky

Jaké schopnosti u Tebe hledáme?

  • především velmi dobrou znalost francouzštiny, budeš ji denně užívat a opravdu se bez ní neobejdeš
  • angličtina je firemní jazyk, s nadřízeným v ČR ji také budeš potřebovat
  • znalost MS Office
  • zkušenosti v zákaznickém servisu, v administrativě nebo jako podpora logistiky, nákupu a plánování výhodou
  • práci v interním systému a vše další rádi naučíme :)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • zázemí mezinárodní společnosti se severskými kořeny
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • možnost osobního a kariérního růstu