AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-10-347120
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete uplatnit své zkušenosti z pozice programátora PLC nebo technika automatizace? Znáte vývojové prostředí Siemens TIA Portal? Umíte německy tak, abyste mohli pohovořit s kolegy? Tak nám pošlete svůj životopis! Hledáme kolegy a kolegyně na pozici AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR.

Náplň práce:

  • Programování řídících systémů v prostředí Siemens TIA Portal
  • Pomoc při konstrukci a uvádění strojů a systémů do provozu
  • Občasné služební cesty
Požadavky
  • Znalost prostředí Siemens TIA Portal
  • Znalost NJ alespoň na úrovni B1
  • Ochota cestovat
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky (100 Kč)
  • Pružná pracovní doba
  • Sick-day
  • Odborné kurzy