ASISTENT/KA ZAKÁZEK s NJ nebo AJ

Obor
Plný úvazek
Mzda
29 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-23-383153-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rozšiřujeme tým specialistů zakázek ve výrobní strojařské společnosti!

Máte technický background a komunikativní AJ nebi NJ?

Ozvěte se.

Vaším úkolem bude:

  • zpracování a kontrola převzatých zakázek z administrativního i technického hlediska
  • tvorba cenových nabídek, kontakt s klienty
  • spolupráce s dalšími odděleními ve firmě
  • zadávání dat do PC (důraz na Excel), základní kusovníků
  • konzultace zakázky s výrobou či technickým oddělením
Požadavky
  • Technická zdatnost (důraz na elektriku)
  • Předchozí praxe na technické pozici, či/nebo technické vzdělání jsou velkou výhodou
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ - pro samostatné vyřizování telefonů, emailů
  • velmi dobrá znalost práce v MS Excel (tabulky, reporty, řazení dle různých filtrů...atp.)
  • pečlivost při zadávání a kontrole dat
Benefity
  • 13. plat
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování + závodní stravování
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na dětské letní tábory
  • Zdarma očkování proti chřipce
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Firemní akce