ASISTENT/KA v RETAIL MARKETINGU

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
145 Kč
Referenční číslo
13-19-375719
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste studentem vysoké školy a rádi byste získali praxi v oblasti retail marketingu? Ovládáte MS Excel na pokročilé úrovni a považujete se za analytického člověka? Nebojíte se komunikovat v angličtině?

Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru v mezinárodní společnosti.

Náplň práce:

  • Administrativní podpora marketingových manažerů společnosti
  • Příprava marketingových prezentací - v anglickém jazyce
  • Příprava prezentací pro zákazníky
  • Komunikace s třetí stranou - tiskárny, kreativní agentury atd.
  • Příprava POP materiálů
  • Pravidelné reporty a analýzy trhu
  • Ad hoc administrativní úkoly

Nástup: červenec 2021

Lokalita: Praha - Karlín

Mzda: 145 Kč/hod

Požadavky
  • student bakalářského nebo magisterského programu
  • znalost angličtiny na úrovni B2 a výš
  • dobrá znalost MS Office (především MS Excel)
  • orientace na detail, analytické myšlení
  • pozitivní přístup a zájem o spolupráci v týmu
Benefity
  • smlouva DPČ na 1 rok (s možností prodloužení)
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost budoucí spolupráce na plný úvazek