Asistent/ka týmu

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
19-1-359254
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás organizace a zařizování? Máte již zkušenosti s administrativou a domluvíte se anglicky?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "Asistent/ka týmu"

jako "asistent/ka týmu" budete mít a starosti:

  • Příprava podkladů pro fakturaci (evidence podkladů, práce s interní databází)
  • administrativní podpora týmu právníků
  • zajištění schůzek, organizace meetingů, booking letenek a ubytování
  • práce s interními systémy
  • úprava a formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů
  • podpora při zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře
Požadavky
  • Dobrá znalost práce na PC (zejména Word, Excel)
  • Schopnost komunikace v angličtině
  • praxi na obdobné pozici
  • Příjemné a profesionální vystupování
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Jazykové kurzy