Asistent/ka projektového týmu

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
19-1-355119
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte chuť objevit taje českých i mezinárodních projektů a podílet se na nich svou administrativní podporou? Jste organizovaní, pečliví a práce se systémem, daty a tabulkami Vám není cizí? Rádi komunikujete?

Tak by tahle pozice mohla být pro Vás ta pravá!

Co by bylo náplní práce:

  • Administrace a kontrola realizace projektů
  • Příprava průběžných podkladů
  • Kontrola průběhu projektu po formální stránce: termíny, výsledky, výstupy dle požadavků poskytovatelů dotace
  • Komunikace s poskytovateli
  • Organizace zasedání projektových, řídících a jiných výborů a také pořizování zápisů
  • Administrativní podpora vedoucího odd. Projektového řízení a projektového manažera

Co stačí? Mít týmového ducha, pečlivost a schopnost orientace v projektech. Vše ostatní Vás zaučíme přímo u nás!

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ nejlépe s orientací na ekonomii, právo či veřejnou správu
  • Orientace v dotačních programech a projektech ze SR ČR i EU (např. TAČR, OP, H2020) VÝHODOU
  • znalost informačních systémů poskytovatelů projektů VaV VÝHODOU
  • Uživatelská znalost MS Office a orientace v něm
  • AJ na komunikační úrovni - spíše psaná
  • ŘP sk. B
Benefity
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Pružná pracovní doba
  • Mobil
  • Možnost náhradního volna
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení