Asistentka pro komunikaci se stavebními úřady| FLEXIBILNÍ pracovní doba

Plný úvazek
Mzda
27 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
2-5-348765
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi komunikativní a samostatný typ? Zvládnáš vyplňování potřebných dokumentů pro úřady? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe!

Pro našeho klienta - největšího prodejce CNG v České republice aktuálně hledáme kandidáta na pozici Asitentk(ka) pro komunikaci s úřady. A co na této pozici budeš dělat?

  • připravovat a tvořit dokumentaci pro žádosti (na stavební povolení, kolaudace, změnové dokumenty)
  • ve služebním automobilu budeš jezdit po úřadech a komunikovat s nimi
  • budeš vyhledávat v katastrálních mapách pozemky
  • zjišťovat zasíťování dané lokality
Požadavky

Co na tuto pozici potřebujeme? Potřebujeme někoho kdo je:

  • komunikativní - budeš na úřadech vyřizovat dokumenty
  • aktivní řidič - dostaneš služební auto pro svěřené úkoly a cesty s tím spojené
  • znalý s prací v katastrálních mapách - je důležité vyčíst zasíťování pozemku, vyhledat pozemky
  • umí vyplnit dokumenty a vyzná se ve smlouvách
Benefity

Na oplátku můžeme nabídnout:

  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • školení v rámci společnosti
  • firemní akce, vánoční večírky,
  • občasná možnost homme office
  • telefon + tarif i pro rodinné příslušníky