ASISTENT/KA MARKETINGU, 20h./t., 200Kč/hod.

Lokalita
Obor
Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 Kč
Referenční číslo
13-19-394042
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáte se o marketing a máte dobré komunikativní schopnosti?

Rádi byste získali praxi v mezinárodní společnosti?

Hovoříte plynule anglicky?

Pro našeho klienta aktuálně hledáme šikovné kandidáty na pozici Marketing Support a budeme se těšit na Vaše CV!

Náplň práce:

  • Podpora Marketing Managera (v zahraničí)
  • Příprava marketingových materiálů a prezentací
  • Správa obsahu webových stránek společnosti
  • Správa sociální sítí
  • Komunikace s médii, agenturami
  • Aktualizace interních dokumentů
  • Tvoření databází
  • Administrativní podpora kanceláře, marketingu a obchodu
  • Ad hoc úkoly

Pracovní doba: DPP, 20 hod/týden (dlouhodobá spolupráce)

Nástup: dohodou

Lokalita: Praha 9, Sokolovská

Mzda: 200 Kč/hod.

Požadavky
  • Student/ka VŠ (ideálně bakalářského stupně v oblasti ekonomie, managementu nebo marketingu) nebo rodič na rodičovské dovolené
  • Zájem o marketing a online marketing
  • Zkušenost v oblasti marketingu
  • Angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem, nadřízený cizinec)
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Orientace na detail
Benefity
  • zkušenosti z mezinárodní společnosti
  • po čase možnost získat zaměstnání na plný úvazek
  • příjemný kolektiv