ASISTENT/KA CFO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
19-1-404449
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě práce s čísly? Nezalekneš se Excelu nebo finančních výkazů? Chceš pracovat v prestižní SW společnosti a získat přesah nejen do oblasti financí, ale také obchodu nebo marketingu? Přihlas se na pozici Asistenta/Asistentky finančního manažera!

Čeká tě:

  • Práce v interním systému a Excelu na denní bázi
  • Práce s finančními výkazy
  • Práce s podklady pro účetní oddělení
  • Zpracování cenových nabídek pro obchodní oddělení
  • Komunikace v rámci společnosti i s externími partnery či dodavateli
  • Prezentace firemních článků na webu společnosti/sociálních sítích
  • Ad hoc administrativa pro CFO
  • Správa kanceláře
  • Tvorba reportů

Prac. doba: core time 8:00-15:00h, zbytek flexibilní

Home office: preference práce na pracovišti, občasná možnost práce z domova po domluvě

Požadavky
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Zkušenost práce s finančními výkazy a DPH velkou výhodou
  • Znalost MS Excel (každodenní využití, práce s tabulkami)
  • AJ - základní komunikativní znalost
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Jazykové kurzy
  • Stravenkový paušál
  • 13. mzda