MANAŽER PROJEKTU | DOPRAVNÍ STAVBY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
5-5-403624-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete bý součástí této lákavé příležitosti a vést mimořádné projekty? Máte zkušenost s projektovým řízením dopravního stavitelství?

Pokud ano, toto je šance přímo pro Vás!

Chystáme nové projekty a hledáme někoho, kdo už má v tomto oboru značné zkušenosti!

Co budete mít na starosti?

  • Řízení výstavby v souladu s obecně platnými předpisy a směrnicemi
  • Spolupráce na přípravě nabídek
  • Přímý dohled nad prováděním výstavby na základě požadavků smlouvy, technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a kvality
  • Koordinace činnosti podřízených pracovníků a subdodavatelů
  • Plánování a objednávání výrobních prostředků a materiálu, dohled nad včasností a kvalitou jejich dodávek
  • Kontrola nákladů a průběžné sledování předpokládaného rozpočtu
  • Sledování plnění cílů
  • Zajišťování dodržování BOZP
  • Vedení stavebního deníku
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Autorizační osvědčení jako autorizovaný inženýr nebo technik pro obor dopravní stavby velkou výhodou
  • min. 3 letá praxe jako stavbyvedoucí na dopravních stavbách na středně velkých a velkých projektech
  • Znalost českého jazyka a porozumění specifické povaze práce na českém trhu
  • Mobilita a připravenost pracovat na služebních cestách
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 26 dní dovolené
  • narozeninové volno
  • služebný vůz i k soukromým účelům (u absolventů car pooling)
  • multisportka plně hrazena zaměstnavatelem
  • stravenkový paušál
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na pojištění
  • stravenky
  • smlouvu na dobu neurčitou na HPP