ASISTENT STAVBYVEDOUCÍ | DOPRAVNÍ STAVBY| PRAHA

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
20-5-404447-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolventem školy se zaměřením na stavebnictví a hledáte si práci?

Nebo již máte krátkou zkušenost ve stavebnictví, a chcete se do boudoucna stát stavbyvedoucí/m?

Nyní hledáme kandidáty na roli ASISTENT STAVBYVEDOUCÍ na dopravní stavby pro rostoucí mezinárodní stavební firmu!

A co se denně budete učit a v čem budete růst?

  • Budete se podílet na řízení stavebních projektů v souladu s platnými právními předpisy a směrnicemi a denně pomáhat stavbyvedoucímu, a zastupovat ho/ji v případě nutnosti.
  • Aktivně spolupracovat na přípravě nabídek.
  • Asistovat při dohledu nad průběhem staveb, dbát na dodržení podmínek smlouvy, technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a stanovených standardů kvality.
  • Naučíte se koordinovat práci dělníků a podřízených stavbyvedoucímu.
  • Naučíme Vás plánovat a provádět nákupy materiálu a vybavení, s důrazem na dodržení termínů a kvalitu dodávek.
  • Pravidelně monitorovat náklady a udržovat kontrolu nad rozpočtem projektu a jeho plánovaným průběhem
Požadavky
  • vzděláni stavebního směru
  • zájem o stavebnictví v oblasti dopravních staveb
  • ideálně znalost Excel
  • znalost AJ min. A2
  • ochota cestovat
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 26 dní dovolené
  • narozeninové volno
  • carpooling
  • multisportka plně hrazena zaměstnavatelem
  • stravenkový paušál
  • notebook a mobilní telefon
  • příspěvek na pojištění
  • stravenky
  • smlouvu na dobu neurčitou na HPP