ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA AŽ 28 500 Kč

Plný úvazek
Mzda
18 500 - 28 500 Kč
Referenční číslo
5-12-322247
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Rádi komunikujete, nasloucháte a pomáháte lidem?

Práce s PC Vám není cizí a máte touhu nastartovat svoji profesní kariéru v administrativě?

Tak čtěte dál.

Hledáme komunikativní lidi na pozici: ASISTENT/KA ZÁKAZNICKÉHO CENTRA

Skvělá příležitost i pro ABSOLVENTY bez praxe!!!

Samotnou náplní práce je:

  • vyřizování zákaznických dotazů a stížností po telefonu či prostřednictvím e-mailu
  • poskytování přesných informací týkajících se nabízených produktů a služeb zákazníkům
  • prodej služeb společnosti zákazníkům
Požadavky

Hledáme pozitivně naladěné pracovníky s:

  • velmi dobrými komunikačními a administrativními dovednostmi
  • znalostí práce na PC
  • spolehlivostí a ochotou učit se novým věcem
  • ochotou pracovat ve směnném provozu PO - NE

(jednou za 14 dní práce o víkendu, směny se pohybují v rozmezí od 8:00 do 21:00)

Benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stravenky v hodnotě 115 Kč/den
  • zaměstnanecký tarif na neomezené volání a telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní bonus
  • osobní rozvoj, možnost kariérního a finančního růstu