Asistent/ka zákaznické linky, 30-50tis.Kč/měs., České Budějovice

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
29 000 - 49 000 Kč
Referenční číslo
7-13-339814
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi komunikativní, baví tě to mezi lidmi a hledáš práci, kde můžeš projevit svůj obchodní talent a zároveň nemusíš objíždět půl regionu v autě?

Pojď k nám do call centra, čeká tě:
- komunikace s volajícími zákazníky (zákaznická linka) a řešení jejich požadavků
- aktivní nabídka produktů a služeb, za které se nebudeš muset stydět :)
- příjemný kolektiv a prostředí, kde je sranda
- možnost zajímavého výdělku, který není zastropován

Naše call centrum je otevřené 8:00 - 21:00, směny máme 8mi hodinové a začátky směny se střídají. I tak ti ale můžeme slíbit, že odpolední směna a víkend na tebe vyjde tak 1x za měsíc :)

Požadavky

Co musíš umět? Pokud je odpověď na otázky níže ANO, pak bys měl rozhodně poslat CVčko:
- popereš se s počítačem?
- nebojíš se telefonovat cizím lidem?
- baví tě obchod a chceš si vydělat víc za dobrou práci?
- nevadí tě pracovat na částečné směny?

Benefity

Za dobrou práci tě nadstandardně odměníme:
- fixní mzda 18 500Kč + provize, které NEJSOU zastropované (běžně si na bonusech vyděláme 10-30tis.Kč/měsíčně)

k tomu slušný balíček benefitů:
- služební telefon s neomezeným voláním a 15GB a dat
- stravenky
- 5 týdnů dovolené + 2 dny osobní volna navíc
- slevy na produkty společnosti pro tebe i tvou rodinu