ASISTENT/KA ŘEDITELE | LIBEREC | AŽ 50 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-1-405679-2
Popis pozice

Jste organizační typ člověka, kterého baví dělat pestrou práci a využívat u ní cizí jazyky? Tak právě Vás hledáme!

Aktuálně obsazuji pozici - ASISTENT/KA ŘEDITELE | LIBEREC | AŽ 50 000 KČ

  • Podpora ředitele závodu
  • Vyřizování korespondence, interní pošty
  • Denní organizace diáře a plánování schůzek
  • Zodpovědnost za plánování služebních cest, zajišťování hotelů a dopravních prostředků pro služební cesty
  • Zápisy z porad, organizace porad a příprava podkladů,
  • Organizace pracovních výročí
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Znalost AJ na úrovni B2
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Uživatelská znalost MS OFFICE
  • Organizační a komunikační schopnosti
Benefity
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací školení a jazykové kurzy