Asistent Olivera - ABA program

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 25 000 Kč
Referenční číslo
16-8-359394
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho syna Olivera, který mám diagnostikovaný autismus, hledáme asistentku/asistenta pro denní vzdělávání na základní škole v Olomouci. Obsahem bude pracovat v systému ABA, na který dostanete námi hrazený výcvik. Přímá pedagogická práce je od 7:30 do 14:00, kdy si Olika převezme asistent, který s ním bude v družině. Takto budeme pracovat třetí rok, systém je zavedený a výborně funguje.

Požadavky
  • ochota vzdělat se v systému ABA
  • v průběhu září absolvovat výcvik ABA: školení je pro účastníky zdarma
  • odpovědnost, samostatnost, nadšení
  • motivace, na kterou se budeme ptát
  • minimálně středoškolské vzdělání, ideálně absolvent oboru Speciální pedagogika, podstatná je pro nás ale motivace

Prosím volejte mi přímo na telefonní číslo: 720 748 813, děkuji. Kateřina Tkadlecová (máma Olivera)

  • vzdělání v oblasti ABA - více se dozvíte na pohovoru, podívejte se na videa s ABA tréninkem na internetu, ať máte konkrétní představu
  • zajímavou příležitost v perspektivním oboru