ASISTENT / KA MANAŽERA DOPRAVY

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 37 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
9-21-407024
Popis pozice
  • podpora vedení subdopravce
  • komunikace s dopravcem po telefonu a emailu
  • kontrola kvality, řešení každodenních problémů v provozu
  • podpora kontroly kvality a reporting
  • komunikace v AJ nebo NJ
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • znalosti Microfoft Office na dobré úrovni
  • zkušenost v logistice je výhodou, nikoliv podmínkou
  • časová flexibilita, samostatnost i teamová práce
  • zázemí velké stabilní společnosti v nové moderní logistické hale
  • řada firemních benefitů (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, Benzina Tankarta a další)
  • teambuildingové akce
  • služební notebook a telefon
  • občasná práce z domova
  • jednosměnný provoz