OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | SENIOR

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-23-402163-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE!

Máš technický backround a domluvíš se anglicky?

Tvá náplň práce:

  • Jezdit na veletrhy, výstavy a dalších klientské akce – aktivně propagovat produkt.
  • Navazovat a budovat obchodně partnerské vztahy s partnery společnosti.
  • Monitorovat činnost konkurence.
  • Také často cestovat v rámci regionu.
  • Podílet se na vytváření a realizování akčních plánů společnosti.
  • Odpovídat za dosažení stanovených cílů
  • Spolupracovat s ostatními odděleními.
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru.
  • AJ alespoň B1.
  • Min. 3 roky zkušenost s B2B.
  • Zkušenost s technickým produktem.
  • Prokazatelné výsledky.
  • Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti.
  • Aktivně pracovat s MS Office, Outlook, CRM.
  • ŘP sk. B.
Benefity
  • Bonusy
  • Auto - i pro soukromé účely!!
  • Mobil
  • Notebook
  • Stravenky