Area Sales Manager | Heating and Cooling | Praha

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
65 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
19-23-358245
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, celosvětově známou a úspěšnou společnost, hledáme zkušené kandidáty na pozici AREA SALES MANAGER pro sektor Heating and Cooling.

Náplň práce:

Vedení týmu (v Praze ; 4-5 členů týmu)

Kompletní zaštiťování českého trhu (Heating and Cooling)

Zodpovědnost za dobré obchodní výsledky

Reporting top managementu (v AJ)

Vytváření forecastu

Vytváření obchodních plánů; vytváření týdenních plánů a dalších aktivit týmu

Sledování KPI's ; Motivace členů teamu

Aktivní komunikace s business partnery, stálými zákazníky i novými potencionálními klienty

Cestování v rámci ČR

Podílení se na marketingu

Řešení technických problémů se zákazníky

Požadavky

VŠ vzdělání - technické/ekonomické

Velmi dobré znalosti oboru klimatizace/topení/HVAC - podmínkou

Silné technické znalosti

Minimálně 5 let zkušeností na obdobné obchodní vedoucí pozici

Zkušenosti s vedením týmu

Pokročilá znalost AJ

Silné organizační a komunikační schopnosti

Reprezentativní vystupování

Silná motivace; "Drive"

Řidičský průkaz sk. B

Benefity

Služební automobil (i k soukromým účelům)

Kvartální bonusový systém

Notebook, Mobilní telefon

Sick days

5 týdnů dovolené (navýšení dovolené po 5 letech)

Multisport karta (zaměstnanec hradí 200 Kč)

Příspěvek na MHD (vyplácen kvartálně)

Stravenky

Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době

Moderní kanceláře kousek od centra Prahy