AREA SALES MANAGER, až 60 000 Kč

Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
7-13-335956
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud jste dynamická osobnost s drivem, baví Vás práce v terénu a leadership, jste správný kandidát na pozici AREA SALES MANAGER!

Využijte jedinečnou příležitost a staňte se členem zahraniční kosmetické společnosti, kde můžete naplno využít svůj potenciál!

Co Vás na pozici AREA SALES MANAGERA čeká:

  • Zodpovědnost za obchodní výsledky týmu
  • Zajištění komunikace mezi obchodním týmem a vedením společnosti
  • Trénink a školení podřízených
  • Nastavování obchodních cílů a jejich následná kontrola
  • Motivace týmu a aktivní leadership
  • Podílení se na marketingové strategie společnosti
  • Reporting vedení společnosti
Požadavky
  • Praxe na obdobné pozici nutná - obchod, vedení lidí - kosmetika, retail
  • Angličtina na komunikativní úrovní - nadřízený cizinec
  • Orientace na výsledky a cíle
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Manažerské schopnosti, praxe v motivování podřízených a tréninku
  • Time management
  • Dynamická osobnost, drive a energie
  • Časová flexibilita
  • ŘP B - aktivní řidič
Benefity
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Firemní produkty zdarma
  • Motivační bonusový systém
  • Mobil
  • Notebook