APPLICATION SUPPORT SPECIALIST part-time, 200-300kč/h

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
200 - 300 Kč
Referenční číslo
13-15-348506
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste studentem posledních ročníků VŠ v oblasti IT?

Hledáte možnost nastartování kariéry v mezinárodní firmě s prestižními značkami?

Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni a zvládnete pracovat minimálně 20 hodin/týden?

Pokud k tomu máte výbornou znalost MS technologií (Office, Windows), SQL a Access databází, pak hledáme právě Vás!

Ná této pozici budete mít na starosti:

  • údržbu a podporu SAP IT pomocí helpdesk platformy
  • spolupráci na zlepšování dostupnosti, kapacitě a výkonu SW aplikací
  • IT bezpečnost
  • vývoj nových funkcí v databázích v MS Access a MS SQL

Pracovní doba: flexibilní, 20-30hod./týdně

Nástup dle domluvy, ideálně ihned.

Lokalita: Praha 5

Požadavky
  • student oboru IT
  • znalost MS technologií (Windows, Office)
  • znalost SQL a database design
  • pokročilá znalost AJ
  • zkušenost se SAP Solution Manager velkou výhodou
  • analytické myšlení
  • komunikativní schopnosti
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • možnost přestupu na full-time po ukončení školy
  • zkušenost z mezinárodního prostředí