Aplikační podpora - SAP SD,FI

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-16-359470
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme nadšeného člověka, který bude plnou podporou pro aplikaci SAP v modulech SD, FI. Budete pracovat na systémech, které plánují, řídí a provozují obchodní jednotku P&P, která je zodpovědná za doručování dopisů a balíků v Německu. Je to zajímavé? Tak čtěte dál.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Řídit standardní a individuální procesy SAP
  • Technická podpora pro aplikační operace / uživatele prostředí SAP
  • Monitorování výkonu systému a řízení procesů
  • Parametry aplikace (SD, FI, kmenová data a vlastní vývoj)
  • Správa životního cyklu aplikačních dat (DLM)
  • Archivace dokumentů SD a FI pomocí ARCHIVLINK
  • Implementace nových archivačních objektů a vývoj reorganizačních procesů pro standardní a interní vývoj
  • Správa uživatelů orientovaná na aplikaci
  • Vytvářet / mazat a uzamykat / odemykat uživatelské účty
  • Přidělení a odstranění autorizačních pravidel a profilů
  • Analýza chyb a odstraňování problémů
  • Analýza programů, přizpůsobení nastavení a obchodních dat
  • Vývoj návrhů na zlepšení a optimalizaci
  • Podpora přizpůsobení a vývoje v rámci opravy chyb nebo dalšího vývoje souvisejícího s údržbou v SAP SD / FI
  • Účast na projektových vydáních a jejich přenos do údržby
  • Spolupráce s interními a externími poskytovateli služeb
Požadavky

Co bychom od Vás potřebovali?

  • Pokročilé zkušenosti s údržbou aplikací SAP
  • Zkušenosti s vývojem a implementací projektů v oblasti fakturace, fakturace a financování SAP
  • Dobrá znalost SAP SD / FI
  • Silné zkušenosti s návrhem rozhraní a mezisystémovými procesy
  • Velmi dobrá technická znalost komplexních nastavení
  • Dobrá znalost fakturačních procesů a souvisejících kmenových dat (smlouvy, zákazníci, podmínky)
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Týden dovolené navíc (25 dní/rok)
  • Náhrada plného platu až 10 dnů nepřítomnosti v důsledku nemoci za kalendářní rok
  • 6 dnů zdravotního volna
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci cca 15 - 20% z roční mzdy
  • Plně hrazené stravenky
  • Benefitní program CAFETERIA
  • Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
  • Ovocné dny
  • Sportovní klub
  • Hrazené certifikace a školení
  • Jazykové kurzy
  • SMLOUVA na dobu NEURČITOU