Aplikační podpora HR

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-16-357406
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klíčového klienta hledáme někoho, kdo by podporoval vlastníka procesu HRL (HR Reporting Landscape).

Jaká bude náplň práce?

  • Spolupráce a konzultace s manažery ohledně požadavků pro hladký chod systému
  • Zkušenosti se zpracováním a řešením požadavků v IT systému
  • Monitoring servisních operací
  • Nastavení a údržba povinné dokumentace v systému
  • Znalost zákona HR a GDPR
  • Příprava a aktualizace požadavků pro klienta
  • Pravidelný reporting nadřízenému
Požadavky

Co od vás očekáváme?

  • 1 - 2leté zkušenosti na obdobné pozici
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Základní porozumění požadavkům globálního HR reportingu a analytiky
  • Znalost metodiky Agile Scrum VÝHODOU
  • Schopnost pracovat v rychlém prostředí a přizpůsobovat se častým změnám
  • Dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
  • Analytické schopnosti
  • Znalost aplikace workday VÝHODOU
Benefity

Co vám můžeme nabídnout?

  • Místo výkonu práce: Praha
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office a firemní mateřské školky pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve formě e-stravenek
  • Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • Smlouva na dobu NEURČITOU