Aplikační IT Manager ve výrobě!

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-347180
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s vedením lidí, komunikací s dodavateli a mluvíš plynule anglicky? Zajímáš se o IT aplikace ve výrobě? Pracoval jsi se CRM, ERP a SAP? Ovládáš zásady projektového managementu? Tak tohle by tě mohlo zajímat. :)

Co tě čeká?

  • vedení, motivování a mentorování týmu složený z 11 lidí
  • na starost budeš mít IT aplikace a denně budeš používat ERP systémy jako je SAP S/4 HANA a SAP Business One
  • spolupráce s obchodními a IT týmy pro dosažení společných cílů
  • poskytování strategických informací
  • stanovování priorit na základě obchodních cílů
  • snaha o zlepšování procesů a zabránění tak problémům s aplikací
  • zajišťovat vývoj a údržbu aplikací
Požadavky

Co bys měl umět?

  • minimálně 3 leté zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenost s integrací systému
  • velkou výhodou je znalost ERP systému (SAP, CRM, DWH) a znalost PMI nebo Prince 2
  • dobrá znalost kancelářských nástrojů, zejména Office 365 a PowerBI
  • zkušenosti a zájem o IT aplikace ve výrobě
  • vynikající komunikační schopnosti
  • znalost systému Windows
  • zkušenosti s řízením projektů využívajících agilní metodiky
  • plynulá angličtina a čeština
Benefity
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • dny dovolené navíc
  • firemní mateřská škola
  • multisportka
  • odborné vzdělávání a rozvoj
  • jídelna