Aplikační inženýr - zkušební stroje | PRAHA

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-350447
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dynamicky rozvíjející se společnost, která působí na trhu již 25 let a je leadrem ve zkušební technice, hledá do svého rodinného týmu zkušeného APLIKAČNÍHO INŽENÝRA!

Máte znalosti z oblasti materiálových zkoušek (např. tvrdosti či pevnosti materiálů)? Jste prozákaznicky orientovaní s chutí svou práci prezentovat? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Práce s univerzálními zkušebními stroji, tvrdoměry, mikroskopy, optickými měřícími systémy
  • Podpora obchodního oddělení a zkušební laboratoře v oblasti jednotlivých aplikací a vlastních zkoušek
  • Prezentace zákazníkům v rámci vyhledávání správného technického řešení dle jejich požadavků
  • Školení zákazníků (především v oblasti metodiky zkoušek)
  • Tvorba šablon dle požadavků zákazníka
  • Spolupráce s aplikačními inženýry firemních dodavatelů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Angličtina na velmi dobré úrovni
  • Minimálně 2 roky praxe z oblasti materiálových zkoušek
  • Zákaznicky orientované vystupování
  • Časová flexibilita a ochota cestovat v rámci ČR a Slovenska
  • Schopnost samostatného řešení technických problémů
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • Měsíční a roční bonusy
  • Mobilní telefon a notebook
  • Odborná školení i u zahraničních partnerů
  • Práci s prvotřídními technologiemi
  • Jazykové kurzy (po zkušební době)
  • Stravenky (po zkušební době)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Po zaučení možný home office (je to o domluvě)
  • Firemní akce
  • Osobní automobil i pro soukromé účely k diskuzi